אודות


ברוכים הבאים לעולם של פלאשף

 עולם הקונדיטוריה הוא האהבה שלכם?  גם שלנו מאז 1994!  

כבר מעל ל-25 שנים, אנחנו בפלא שף מייבאים ומשווקים ציוד וחומרי גלם איכותיים ללקוחות פרטיים, קונדיטורים חובבים וכמובן לענף האפייה, הקונדיטוריה, הגלידה והשוקולד המקצועי. 

במתחם פלא שף הממוקם באזור התעשייה ניר צבי (רק 15 דקות מתל אביב), תמצאו את כל חומרי הגלם והציוד המקצועי הטובים ביותר לתוצאות מושלמות בכל פעם מחדש,  מתחם סדנאות בהובלת שף קונדיטור לורן לוי וגם מחסן הפצה הכולל שטחי קירור והקפאה  בשטח של למעלה מ-1,000 מ"ר!

פלא שף חרטה על דגלה להביא את המותגים הגדולים ביותר בארץ ובעולם אל הצרכן הפרטי, העסקי והמוסדי בכדי לתת מענה כולל לכל הצרכים והחלומות הקולינריים שלכם. 

אנו דואגים להתעדכן במגמות חדשות בתחום, ומשתתפים באופן קבוע בתערוכות החשובות בעולם הקולינרי וכן מקיימים שיתופי פעולה רבים, עם אנשי מקצוע בארץ ובעולם. כל זאת בכדי שתמיד נוכל לספק ללקוחותינו את העתיד הקולינרי לפני כולם.

כבר בתחילת דרכנו חשבנו איך ליצור במציאות היומיומית, את כל הקינוחים הכי מושקעים והכי מורכבים בדרך שתתן פתרון אמיתי ונגיש לכל אחד בתחומו הוא. וכך התחלנו לייבא ולשווק מחיות פרי, ציפויי עוגות, קישוטי עוגות, שוקולד, ממרחים, חומרי גלם, תבניות סיליקון, ציוד וחומרי אריזה, תבניות פוליקרבונט להכנת פארלין מגוון סוגי שוקולדים, טארטים וטארטלטים מוכנים למילוי ועוד ועוד. 

אנו שמים דגש מיוחד באיכות המוצרים וחומרי הגלם אותם אנו בוחרים, וזאת בכדי להיות ספק מוביל בתחום שייתן לכם מענה איכותי ומקצועי. 

אנו דוגלים בהצלחה משותפת ושואפים לשיתוף פעולה מפרה בינינו לבין לקוחותינו, וכל זאת על מנת להמשיך ולספק את מיטב המוצרים הקיימים ולהתחדש במוצרים העדכניים ביותר בשוק. 

אנו מאמינים במקצוענות, חדשנות, יצירתיות ותעוזה כמנוף לקידום ענף האפייה, הקונדיטוריה, השוקולטריה והגלידרייה בישראל. 

פלאשף היא בין נותני החסות לאיגוד השפים ובנוסף אנו משתפים פעולה עם בתי הספר המובילים בארץ לבישול ולקונדיטוריה: בישולים, אסטלה כיתת אמן, דנון ודן-גורמה. 

אנו מתחייבים לשמירה על נאמנות ומקצועיות ללקוחותינו, והבאת מיטב המוצרים המובילים בארץ ובעולם. 


לשירותכם תמיד, 

דני בהרב, מנכ"ל ובעליםשף קונדיטור לורן כהן

אנו גאים להיות הסמן הימני לענף הקונדיטוריה, האפייה, השוקולד והגלידה בארץ ובעזרת ליוויו המקצועי של שף קונדיטור לורן כהן, אשר הוכשר במותג השוקולד העולמי ולרונה וכן על ידי שף רונלד לוברה (MOF), אנו מציעים שירותי הדרכה, פיתוח מתכונים וליווי לשוק הפרטי והמקצועי. 

שף כהן, היה הבעלים של קונדיטוריה מצליחה בצרפת בין השנים 1987-1991, אך אהבתו לארץ הביאה אותו לעלות ארצה בשנת 1991 ולהתמקצע בקונדיטוריות הנחשבות ביותר.

שף כהן התמקצע בכמה מהמלונות הנחשבים ביותר כאופה, קונדיטור 

ואפילו ניהל את מחלקת הקונדיטוריה במלון מג'יק סאן רייז ודן פנורמה אילת. כמו כן, ניהל שף כהן את מחלקות הקונדיטוריה באולמות רבים, היה מנהל פיתוח בחברת אינגליש קייק הירושלמית וענבי ציון ואף לימד קונדיטוריה בבית הספר לקונדיטוריה "אסטלה כיתת אומן". 

את שף כהן תוכלו לפגוש בסדנאות וההכשרות הרבות אותן הוא מעביר בכיתת הסדנאות של פלא שף וכמו כן להזמין את שירותיו ואת ליוויו המקצועי אצלכם בעסק. 

1net Sites